Стало відомо, яка доля чекає на Свидовець

[Total: 0    Average: 0/5]

За представленням голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка мала нагоду спостерігати уся країна — воно відбулося під час скандальної наради президента Зеленського на Закарпатській митниці. Тож саме на пафосі про боротьбу з контрабандою (старе-добре гасло усіх закарпатських губернаторів) Ігор Бондаренко розпочав головування в Закарпатській ОДА. Наразі ця боротьба вилилася у те, що за три місяці сума надходжень від перевиконання показників роботи Закарпатської митниці ДФС зросла до 700 млн грн – як наслідок, два тижні тому підприємці два дні блокували МП “Тиса”, відмовляючись розмитнювати свій товар. Але це, наголошує голова Закарпатської ОДА Бондаренко, лише частина роботи, яку, втім, згортати не збираються.

У розмові з кореспондентом Укрінформу він також розказав, який поступ є у розв’язанні скандальних питань щодо ВЕС на Боржаві та курорту “Свидовець”; а ще – про те, як нарізалися ОТГ у Перспективному плані формування громад, аби не підігрувати бажанням окремих політиків створити угорський Притисянський округ. Говорили також про скандали у місцевому політикумі, про те, які посадовці викликають у нового голови бажання звільнити їх із займаних посад та про те, чи вистачає чиновникові політичного досвіду, аби мирно пити каву з “важковаговиками” закарпатського політикуму.

Словом, усе, що ви хотіли дізнатися про Ігоря Бондаренка — у його першому інтерв’ю на посаді голови ОДА, яке чиновник дав Укрінформу.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

– Ви не раз наголошували, що прийшли з бізнесу і як бізнесмен прагнете розвивати регіон. Окресліть основі напрямки розвитку Закарпаття, ваше бачення цього процесу: що треба робити насамперед, що — в недалекій перспективі, а до чого прагнути в майбутньому?

Побачите: як тільки запрацює аеропорт – у нас буде черга інвесторів стояти

– Закарпаття — це туристично-рекреаційна зона, тому туристичний бізнес — передовсім. Тож коли питають, чи буде Свидовець? Та безумовно він буде, бо це розвиток.

А коли до нас турист поїде? Коли дороги будуть. Тому нам зараз найпершим пунктом треба привести дороги в порядок. Далі — щоб запрацював аеропорт. Це все складові проєкту розвитку Закарпаття як туристичного регіону. Та до нас ні один інвестор не поїде, доки не матимемо аеропорту, бо у нас черги на кордоні по 5-6 годин!

– Ну так, час — це гроші!

– Саме так. Побачите: як тільки запрацює аеропорт – у нас буде черга інвесторів стояти. Це я вам зараз як людина, що працювала в бізнесі, кажу: коли тільки усе це запрацює, ми перестанемо бути дотаційним регіоном.

Адже у нас чудові перспективи щодо машинобудування, легкої, харчової, деревообробної промисловості. Зараз це все також працює, але переважно на давальницькій сировині, а потім продукцію вивозять за кордон. А потрібно робити з нашого матеріалу і відправляти не лише за кордон, а й реалізовувати в Україні, бо інакше економічного розвитку краю не буде.

Comments are closed.