Гороскоп на 23 жовтня 2019 року. Передбачення для всіх знаків Зодіаку

[Total: 1    Average: 5/5]

Сьогодні гороскоп хороший для того, щоб як слід зайнятися накопиченими справами.

Зірки будуть щедро наповнювати вас енергією для того, щоб рішуче і швидко розгребти всі старі завали.

  • Ужгород, Закарпаття! Знаходь роботу та працівників у газеті «Робота та навчання»! Замовляй рекламу у газету зараз: 050 222-50-50, 067 666-90-90

Разом з тим у вас може з’явитися тяга все спрощувати і навіть рубати з плеча, що загрожує поспішними і необдуманими рішеннями, на кшталт пропозиції розлучитися або жити разом, бажання викинути старі меблі, продати машину і т.д. Навіть незважаючи на всю можливу обгрунтованість цих рішень, краще відкласти їх реалізацію на потім, давши собі час все як слід зважити.

ОВЕН

Зараз вам не варто вступати в словесні баталії. Ваші сила слова і сила переконання на якийсь період ослабнуть, і ви самі можете піддатися чужому впливу і думкам. Особисті проблеми не поспішайте вирішувати зопалу – можете самі собі нашкодити.

  • Живі історії, більше ексклюзивних новин читай тільки у газеті «Неділя Закарпатські новини». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

ТІЛЕЦЬ

 Ви поринете у вир подій, Вас чекає чимало цікавих переговорів, які можуть принести свої плоди. Єдине, в розмовах не стискати палицю, і якщо відчуваєте, що співрозмовник не готовий дати відповідь, то не тисніть на нього. Це виявиться найбільш ефективним методом.

БЛИЗНЮКИ

Не плануйте нічого серйозного, настав час трохи перепочити і розслабитися. Якщо у вас такої можливості немає, то виконуйте тільки найнеобхідніші справи і не беріть на себе підвищених зобов’язань. Зате постарайтеся отримати компенсацію приємними зустрічами і цікавими заходами.

РАК

Зараз вам потрібно постійно тримати ніс за вітром. Постарайтеся не переоцінювати своїх сил і можливостей, а то станете привабливими для людей, які люблять поживитися за чужий рахунок. Причому про те, що вас просто використовували, ви дізнаєтеся в найостаннішу чергу.

ЛЕВ

На роботі найближчим часом ви можете досягти непоганих успіхів. Зараз сприятливий час для ділових контактів. У відносинах з коханою людиною потрібно проявити більше турботи, любові і розуміння, щоб уникнути сварок і докорів.

ДІВА

Вдалий час як для професійної діяльності, так і для любовних відносин. Ви зможете з новими силами взятися за будь-які справи. Якщо якісь зустрічі зриваються, значить, так і повинно бути, і не потрібно йти наперекір своїй долі. Більше часу проводите зі своєю коханою людиною.

ТЕРЕЗИ

В даний період події будуть нагадувати калейдоскоп, і від найменшого руху кольорові скельця складуться в ту чи іншу комбінацію. Тому постарайтеся не допускати необачних кроків. Налаштуйтеся на позитивний лад і не допускайте в своєму житті ніякого ризику.

 СКОРПІОН

У цей день все у вас буде виходити, і ви залишитеся задоволені собою. Не виключено, що на роботі колеги допоможуть у втіленні планів, але і ви, в свою чергу, постарайтеся не підводити їх. У любові також не буде ніяких розчарувань, можливі навіть приємні звістки і сюрпризи. Будьте обережні зі спиртними напоями.

СТРІЛЕЦЬ

Ставте перед собою реальні завдання, не піднімайте планку на недосяжну висоту. Єдиний результат, якого ви досягнете при такому положенні справ – це зіпсований настрій. Не варто намагатися когось обдурити. Мало того що ви потріпаєте нерви собі, так ще це рикошетом це торкнеться і всіх оточуючих, що опиняться у вас на шляху.

КОЗЕРІГ

Зірки дають вам можливість в цей відпочити. Однак занадто розслаблятися не слід – представників цього знаку в найближчому майбутньому чекають якщо не великі, то дуже важливі справи.

ВОДОЛІЙ

Уникайте конфліктів. Внутрішня гармонія дозволить вам впоратися з будь-якою, навіть найбільш складною справою. Зірки радять більше уваги приділити домашнім клопотам і близьким людям. Гарний час для завершення справ, розпочатих раніше.

РИБИ

Настав час посидіти вдома, відпочити від щоденної суєти. Краще приймати гостей у себе, ніж відправлятися в гості самим. У цей період не виключена зустріч, яка може змінити ваше життя на краще. Однак ініціативу проявляти не варто. Як то кажуть, доля і на печі знайде!

zakarpatpost.net

Comments are closed.