Мамо, уявляєш, мій козел ногу зламав!!! Ну яка тепер дача?

[Total: 1    Average: 5/5]

Так, зая. Що??? Ну як же ти, мій зайчик, туди потрапив?! Точно ногу зламав? Золотко моє, дуже болить тебе зараз там, так? Ти в якій тепер лікарні? Я тільки на роботу зараз заскочу, шефу все поясню і спробую відпроситися! – пише популярна на Закарпатті газета «ПОРАДИ».

  • Більше цікавих новин читайте у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купуйте газету у кіосках Закарпаття!

Слухає відповідь і кілька разів схлипує. Потім продовжує:

– А у тебе ніжка вже в гіпсі, так? Котику, хороший мій, ну давай я приїду! На таксі доберешся? Що? Та яка дача, рідний мій! Взагалі забудь ти про це! Плювати на цю дурну дачу! Ми з мамою потім все там самі накопаємо і посадимо. Ти про себе думай, котику мій! Бідолаха… Та як же ти так? Ніженьку зламав… Що? Ах ти мій хороший! Звичайно! Ще як люблю! Ти в мене найкращий, мій золотий! Що? Ще як розцілую! Ти тільки обережно! Гаразд? Так. Поки-поки!

Відключається. Тут же дзвонить знову.

– Мамо? Уявляєш, мій козел ногу зламав!!! Урод кінчений! Ну яка тепер дача? Хто буде грядки копати? А дерева обрізати? Мамо, я зла, як мегера! Вбила б його! Гаразд, я під’їжджаю до роботи, у нас із дівчатками невеликий сабантуйчик, пам’ятаєш? Відзначаємо Марійчині іменини. Пока! Подзвоню ще!

Нічого собі, різниця, подумалося мені… незрозуміло тільки, нафіга вона з ним живе, раз не любить…

Оксана ПОП, газета «ПОРАДИ», ексклюзивно для zakarpatpost.net

Comments are closed.