Допитлива кішка залізла у вазу, а от вибратися звідти вже не змогла

Однак господарі не розгубилися і влаштували рятувальну операцію.

  • Більше актуальних новин читай у газеті «Неділя Закарпатські новини»! Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс: 09653

Пухкенька киця залізла у вазу, але вибратися назад вже не змогла через свого великого живота. Опинившись у скрутному становищі, пухнаста змирилася з долею і навіть не стала вибиратися з пастки. Фото смішні, а ситуація страшна, але господарі кішки все ж змогли її врятувати, інформує Ukr.Media.

Раттапорн Сарингкарн з Таїланду виявив свою кішку в досить незвичному місці. Бігаючи по дому, вихованку знайшла велику глиняну вазу, яку раніше, судячи з усього, ніколи не бачила. Кожна нова річ у квартирі привертає увагу тварин, і кішка хлопця не стала винятком.

Ось тільки навряд чи киця очікувала, що надмірна цікавість принесе їй зайві проблеми. Бажаючи заглянути всередину вази і, мабуть, дізнатися, що ж там лежить, пухнаста мордочка полізла на дно посудини. Але вибратися з нього киці вже не вдалося. Пухнаста дуже любить поїсти, тому зворотний маневр виявився неможливим.

Пухкенька киця залізла у вазу, але вибратися назад вже не змогла, тому що хтось забагато їсть. Опинившись у скрутному становищі, пухнаста змирилася з долею і навіть не стала вибиратися з пастки. Фото смішні, а ситуація страшна, але господарі кішки все ж змогли її врятувати.

Раттапорн Сарингкарн з Таїланду виявив свою кішку в досить незвичному місці. Бігаючи по дому, вихованка знайшла велику глиняну вазу, яку раніше, судячи з усього, ніколи не бачила. Кожна нова річ у квартирі привертає увагу тварин, і ця кішка не стала винятком.

Ось тільки навряд чи киця очікувала, що надмірна цікавість принесе їй зайві проблеми. Бажаючи заглянути всередину вази і, мабуть, дізнатися, що ж там лежить, пухнаста мордочка полізла на дно посудини. Але вибратися з неї киці вже не вдалося. Пухнаста дуже любить поїсти, тому зворотний маневр виявився неможливим.

Застрягши наполовину у вазі, кішка стала простіше ставитися до життя. Спочатку вона намагалася вибратися назовні, але всі спроби виявилися марними. Змирившись з долею і тлінністю буття, кицюня просто чекала, коли господарі зволять прийти на допомогу. І підмога не змусила себе довго чекати.

Коли стало зрозуміло, що кішку треба рятувати, в справу втрутилася мама Раттапорна, Сомчит. Жінка знайшла спосіб подарувати пухнастій улюблениці свободу, а допоміг їй у цьому молоток. Не лякайтеся, кішка не постраждала, чого не скажеш про вазу, однак іншого вибору у жінки не було.

Господиня кілька разів вдарила по глиняній вазі молотком і розбила її навпіл. В результаті кішка знайшла довгоочікувану свободу і втекла, оглушливо нявкаючи. А завдяки ролику з місця подій у вас є можливість стати свідком цієї ситуації.

Після того, як кішка звільнилася, вона залишалася незворушною і ходила по будинку, як ніби нічого не сталося. Навряд чи киця підозрювала, що ваза, яку розбили заради неї, коштувала, за словами господарів, чималих грошей.

zakarpatpost.net