АНОНС. Чоловік накрав у подруги золота та техніки на 160 тисяч гривень

[Total: 0    Average: 0/5]

Поцупив 42 золоті речі, планшет, фотоапарат та гроші

Обкладинка свіжого номера газети «Неділя Закарпатські новини».

Не дай Бог таких гостей! Спочатку людина здобуває довіру, а потім нишпорить по речах і забирає те, що припадає до душі. Саме так повівся уродженець Львова, який завітав у гості до мукачівки. Загальна сума збитків, заподіяних жінці, становить 163 630 гривень, пише газета «ЯСНО».

  • Газета «НЕДІЛЯ» із грудня змінює назву на «ЯСНО»

Подія трапилась 20 квітня. Погостював у помешканн подруги молодик всього дві години, але зате як результативно! Спочатку він сидів зі знайомою розмовляв, гостився на кухні, а далі, коли вона пішла прилягти відпочити і заснула, взявся робити в її будинку ревізію. Більш-менш він добре знав, що де знаходиться, адже бував у жінки вдома неодноразово.

Спочатку чоловікові  припала до душі сумочка подруги, яку він побачив у спальні. Вирішив подивитися, що там, і знайшов 4700 гривень та 100 доларів США. Гроші забрав і подався на пошуки інших цінних речей.

Відтак він пішов до іншої кімнати. Там вподобав планшет та фотоапарат. Після цього навідався ще в одну кімнату, бо знав, що там знаходиться сейф. Підібрав ключі і відчинив його. Там на нього чекали справжні золоті скарби… у всіх сенсах слова: 29 золотих каблучок із діамантами, сапфірами, топазами, аметистами та іншими коштовними каменями, 5 кулонів із діамантами, 3 ланцюжки, 3 пари сережок, 2 браслети – всього 42 золоті речі!

Повний текст читайте тільки в газеті «Неділя Закарпатські новини».

У продажу з 15 листопада.

Газета «НЕДІЛЯ» із грудня змінює назву на «ЯСНО»

zakarpatpost.net

Comments are closed.