Українське Різдво у Португалії: 12 страв та пальма замість ялинки. ВІДЕО

[Total: 1    Average: 5/5]

Українці у Португалії святкують Різдво за нашими традиціями, але з місцевими родзинками: прикрашають пальми замість ялинки, мають дощ замість снігу, подають устриці до святкового столу тощо.

  • Серденько, читай газету «ЯСНО»!

Про Різдво по-українські, а також португальські різдвяні традиції розповідається в сюжеті Сегодня.

Як зазначається, українців у цій країні на узбережжі Атлантичного океану майже 38 тисяч. Наші співгромадяни Різдво у Португалії святкують традиційно: готують святковий стіл з 12-ма стравами – голубцями, варениками тощо та, звісно, кутею. Віталій і Галина Шевчуки зібрали друзів. Відзначали гуртом, у вишиванках, з колядками та дідухом.

Утім, без португальської родзинки не обійшлося. «Будемо їсти устриці», – каже господиня, зазначивши, що їх подають і на Різдво також.

Португальцям українські страви до смаку.  За словами Сержіо, кутя йому сподобалася, хоча трохи нагадала вівсянку, а ось від голубців він був у захваті. «Супер!», «Дуже смачно!», – зізнався португалець і навіть рецепт попросив.

Різдвяний стіл на компанію з близько 10 осіб обійшовся господарям у 50 євро (близько 1500 грн).

Фото: internationalwealth.info

Відео: Сегодня

Більше цікавого про Україну, світ та Закарпаття читай у газеті «ЯСНО». Купи газету у кіоску або передплати на своїй пошті. Індекс 76076 zakarpatpost.net

Comments are closed.