Одностатева пара пінгвінів «усиновила» яйце

Гомосексуальні пари в світі птахів здатні заводити настільки ж тривалі стосунки з одним партнером, як і їх родичі гетеросексуальної орієнтації. А ще вони дуже дбайливі батьки, які можуть не тільки висидіти яйце, а й проявити максимальну турботу у вихованні потомства, пише rz.com.ua/ru.

За спостереженнями орнітологів з Каліфорнійського університету Берклі, одностатеві партнери співають один одному пісні і чистять один одному пір’я не менше, ніж гетеросексуальні особи. Крім того, такі пари дуже наполегливо намагаються обзавестися потомством. І вже давно зарекомендували себе як дуже турботливі батьки. В черговий раз підтвердила цей факт одностатева пара пінгвінів з берлінського зоопарку, яка «усиновила» кинуте самкою яйце.

  • Золотце, передплати газету ЯСНО на своїй пошті. Індекс: 76076

Десятирічні Шкіпер і Пінг переїхали до Берліна із зоопарку Гамбурга у квітні цього року і з тих пір нерозлучні. З самого початку створення одностатевої сім’ї птиці виявляли бажання стати батьками і намагалися висиджувати камені і рибу. У якийсь момент їм дісталося яйце, до якого самка чомусь втратила інтерес. Варто було працівникам зоопарку поставити яйце перед одним із самців, як він відразу зрозумів, що треба робити. Пінгвіни  поводяться як зразкові батьки, по черзі висиджуючи яйце і відганяючи родичів. Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост