Мама зробила аборт, але дитина вижила. Вбити онучку хотіла бабуся-медсестра
Продовження. Початок тут
Меліса страждала жовтяницею, респіраторними розладами та судомами. Очікувалося, що навіть якщо вона виживе, у неї будуть проблеми із зором, слухом і затримка в розвитку. Через три тижні дівчинку перевели в дитячу лікарню. Медсестри, які дбали про дитину, дали їй одяг і пінетки. Одна з медсестер, Мері, вирішила, що новонародженій потрібно дати ім’я – і назвала її Кеті Роуз. У віці трьох місяців малятко покинуло лікарню. Її удочерили Лінда і Рон Оден. Раніше пара удочерила дівчинку Теммі, на чотири роки старшу за Мелісу, пише газета «ЯСНО».
Протягом багатьох років її прийомні батьки та медсестра Мері підтримували зв’язок, обмінювалися листівками, листами і фотографіями. Коли Меліса підросла, почала сама спілкуватися з Мері.
«Наша дружба з Мері триває вже кілька десятиліть. Це змусило мене відчути себе особливою, тому що медсестра доглядала за мною, коли ніхто інший цього не робив».
До п’яти років Меліса наздогнала у розвитку однолітків і була повністю здорова.
Ефект вибуху бомби
Батьки ніколи не приховували від дочок, що вони прийомні. «Як всі звичайні сестри, ми з Теммі постійно сперечалися. Під час однієї зі сварок, коли мені було 14, вона випалила: «Принаймні мої батьки хотіли мене!»
«Я побігла до прийомних батьків, і вони розповіли мені, що я вижила після невдалого аборту. Вони не хотіли, щоб я це знала. Того вечора мій світ зруйнувався. Я була зла і перелякана, відчувала провину за те, що вижила».
Більшу частину підліткових років Меліса провела з величезним емоційним вантажем, у неї розвинулася булімія (патологічно підвищене відчуття голоду, яке супроводжується деколи слабкістю і больовими відчуттями в надчеревній ділянці), вона пристрастилася до сексу і алкоголю.
«Я багато пила, щоб заглушити біль. Але батьки не розуміли, що я хвора, тому що я ретельно це приховувала». Повний текст читай у газеті «ЯСНО». ЗакарпатПост