З усієї України туристи їдуть, щоб пожити в закарпатському готелі з сотнею котиків

Тварини мешкають в окремому приміщенні та гуляють по всьому закладу

У готелі сім’ї Кузьменків, що на Закарпатті, живе понад сотня котів. Інна Кузьменко розповідає, що тварин не розводили для реклами свого закладу. Власники готелю підбирають безпритульних котів. Тварин годують тричі на день, зранку та ввечері – сухим кормом, в обід – кашею з рибою. Перші три коти з’явилися у Кузьменків у 2004-му. Повідомляє “Суспільне”.

Купи свіжий номер газети ЯСНО зараз!

“Років п’ять, мабуть, було 19 котів, — розповіла жінка. — Все було добре, поки не стали дітки їздити на екскурсії. З того часу нам почали звозити тварин мішками, коробками, підкидувати. Привозили хворих частіше за все. І в нас не притулок, ми не пристосовані для утримання хворих котів. Вони заражають один одного. Насправді це дуже сумно”,– говорить Інна Кузьменко.

Туристка Вікторія Шрамко третій рік поспіль приїздить із дочкою пожити в готелі з котами. Каже: їдуть сюди в різні пори року: “Вони ходять коридорами, на сходах сидять. Їх можна торкатися, поговорити з ними, такі комунікабельні є”.

Тварини двічі на рік проходять медичний огляд. На утримання та догляд за котами в місяць родина Кузьменків витрачає 30 тисяч гривень. Тваринам виділили окреме приміщення, де вони сплять та живуть в холодну пору.

“Коли холоднішає, у кожному будиночку – по мордочці. Вони всі ховаються на поличках. Всюди, де є місце, сидітимуть коти. Тут тепло, ми опалюємо приміщення. Маленьке, але ось так”, — власниця готелі.

Для тварин сім’я Кузьменків хоче зробити окремий будинок-музей, в якому зможуть жити всі підкинуті коти. Де він буде розташований — поки що не вирішили • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост