Що відомо про Анатолія Полоскова, нового голову Закарпатської ОДА

З посади голови Закарпатської облдержадміністрації звільнили Олексія Петрова. На засіданні 25 листопада уряд схвалив нову кандидатуру очільника ОДА – 52-річного Анатолія Полоскова.

Полосков ніколи не працював у державних структурах

Полосков – директор виноробної компанії “Шато Чізай”. У виноробстві він вже більше ніж 20 років. Про це Полосков розповів під час представлення міністрам, інформує 24 канал.

• Золотце, купи свіжий номер газети ЯСНО

Новий очільник ОДА зазначив, що на Закарпатті проживає близько 30 років. Жодного досвіду роботи у держструктурах у нього немає. Народився у Росії, у Архангельську (це зазначено на його сторінці у Фейсбуці). Закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Досвіду управління в державних органах або органах місцевого самоврядування у мене немає. Думаю, що це не буде дуже заважати моїй роботі, бо, по-перше, усьому треба вчитись, і, по-друге, багато процесів, які використовуються в бізнесі, можна застосувати і  в роботі голови ОДА, – зауважив Полосков.

Головні завдання нового очільника ОДА

Пріоритетним завданням на посаді Полосков назвав боротьбу з коронавірусом. Зокрема, він зауважив, що лише 40% ліжок у лікарнях забезпечені киснем. Саме цю проблему новий голова ОДА має намір вирішувати спочатку.

Також Полосков займатиметься розбудовою доріг в регіоні.

Що відомо про звільнення Олексія Петрова?

Петров пробув на посаді голови Закарпатської ОДА протягом 6 місяців. За інформацією ЗМІ, кандидатуру Петрова називають ймовірною на посаду голови Закарпатської облради • Більше ексклюзивних новин читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета #1 для життя! ЗакарпатПост

2 thoughts on “Що відомо про Анатолія Полоскова, нового голову Закарпатської ОДА

 • 29.11.2020 at 19:10
  Permalink

  Друзья, я последние несколько лет вообще не смотрю ТВ Ящик!!! И считаю его Злом, так как вся информация преподносится так как нужно правительству. А мы это кушаем.
  В последнее время все больше смотрю Ютуб и выискиваю там информацию по крупицам. А так же ищу независимые новостные сайты, которые подают информацию более независимо, такие как Радио свобода или myukraina.com.ua.
  Выбирайте и читайте информацию, отсеивайте лишние, перебирайте источники и только тогда Вы сможете найти полезную новость.
  Кстати недавно прочитал очень интересную статью, которая касается каждого из нас: https://myukraina.com.ua/prognoz/predskazaniya/svezhie-predskazaniya-astrologov-dlya-ukrainy.html

 • 09.12.2020 at 08:34
  Permalink

  Большинство из нас перестали смотреть телевизор , так как интернет источники дают больше честной информации и можно выбирать кого читать, а кого нет.
  Но в последнее время основная часть новостных источников подает неправдивую информацию, поэтому приходится искать очень тщательно. В поисках хороших СМИ я наткнулся на 2 хороших источника: ukr-life.com.ua и sylnaukraina.com.ua.
  Рекомендую и Вам выбирать только проверенные новостные источники СМИ чтоб не остаться обманутым.

  Кстати, совсем недавно прочитал Важную новость, которая касается каждого из нас :
  https://sylnaukraina.com.ua/finansy/tarifu/novye-shtrafy-za-narushenie-pdd.html

Comments are closed.