63-річний чоловік жив одразу з двома жінками а 13-річна донька однієї з них народила від нього. ВІДЕО

Шокуючий інцидент сколихнув усіх жителів села. Так, 13-річна школярка Ірина народила сина від свого 63-річного вітчима. Одразу після народження дитини до багатодітної родини малолітньої породіллі навідалася поліція, аби встановити батька немовляти. Підозри впали на вітчима дівчинки, від якого у її матері аж троє спільних дітей. Мати неповнолітньої породіллі, 36-річна Марія, відмовляється вірити у причетність свого співмешканця до зґвалтування доньки. Батьком дитини записали 22-річного Віталія, який із малолітньою матусею протягом трьох років навчався у дитячому оздоровчому центрі. Журналістам 8-класниця зізналася, що у неї був інтимний зв’язок ще з кількома дорослими чоловіками. Як вийшло, що доросле сексуальне життя стало нормою для школярки? Це з’ясовували у студії ток-шоу «Стосується кожного», пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО

Від вітчима у матері троє дітей

Про вагітність восьмикласниці стало відомо ще навесні, а в серпні 2020 року шляхом кесаревого розтину хлопчик уже з’явився на світ. Три місяці до пологів дівчинка перебувала у лікарні. Попри юний вік мами, дитина вагою 3300 грамів та ростом 53 сантиметри народилась абсолютно здоровою.

Одразу після народження дитини до багатодітної родини малолітньої породіллі на Волині навідалися працівники поліції, аби встановити особу батька немовляти. Підозри правоохоронців впали на вітчима дівчинки, від якого у її матері троє дітей.

Утім мати неповнолітньої породіллі, 36-річна Марія відмовляється вірити у причетність свого співмешканця до зґвалтування доньки.

«Вона не хотіла казати, від кого вагітна. Просто сказала по факту. А потім вона мені говорила, що батько дитини – Віталій», – каже мати Ірини.

22-річний Віталій Щербик протягом трьох років навчався із малолітньою матусею у дитячому оздоровчому центрі.

Однак чоловік запевняє, що жодних стосунків із молодою мамою не мав, а оскільки самотужки виховує двохрічну доньку, не хоче, аби плітками йому і надалі калічили життя.

Тим часом завдяки органам опіки 13-річну маму із немовлям перевезли у реабілітаційний центр і тепер вирішують подальшу долю інших дітей цієї родини.

Родину, де росла дівчинка, у селі називають шведською

Говорити про цю історію у рідному селі породіллі й досі соромляться, оскільки вважають батьком новонародженого хлопчика саме вітчима дитини. Односельчани називають родину восьмикласниці, яка народила дитя, «шведською». Спосіб їхнього життя сусіди не схвалювали ніколи, а тепер і зовсім уникають спілкування.

За словами односельчанки Ніни Адамівни, уже у восьмому класі Іринка, яка згодом народила дитину, стала скутою, уникала спілкування з друзями, і у більшості випадків не приходила до школи.

«У травні цього року Галина (людина, над якою встановив опіку вітчим юної породіллі Володимир) та пані Марія (мама дівчинки) розповідали у сільському магазині, що Ірина вагітна. Почувши це, сільський голова звернувся до поліції із заявою про відкриття кримінальної справи», – каже пані Ніна.

Як з’ясувалося, спочатку вітчим неповнолітньої мами мешкав із цивільною дружиною Галиною, однак, після того як їхня оселя згоріла, вони переїхали у помешкання односельчанки Марії, у якої на той час вже була донька від іншого чоловіка.

«Виходить, що 63-річний Володимир почав жити статевим життям з усіма жінками та дівчатами у хаті», – зазначив ведучий ток-шоу Андрій Данилевич.

Як запевнила сусідка Ніна Адамівна, Володимир переїхав до села ще у 90-х роках. Він мав офіційну дружину, яка народила від нього двох дітей. Але потім так сталося, що його дружина вирішила з ним розлучитися. І Володимир взяв опікунство над Галиною Жаловагою. Вони отримали будинок, який їм купила перша дружина. Володимир неодноразово перебував у місцях позбавлення волі.

Окрім юної породіллі Ірини її мама Марія народила вже від Володимира ще трьох дітей: Владислава, від якого відмовилась (наразі дитина знаходиться у притулку), трирічну Анастасію та двохрічного Романа.

Усі підозри щодо батьківства  відпали після тесту ДНК

Тож в одному будинку мешкали Галина Жаловага із донькою від Володимира Аліною, а також Марія із трьома дітьми.

«Був період, коли Ірина перебувала у благодійній організації «Ковчег». І хай би й жила там надалі, але її мати та вітчим просили повернути дитину додому. Пообіцяли, що в неї буде власна кімната, місце для навчання – і все це виконали. Тож їхнє бажання задовольнили, аби дитина була у сім’ї. Усі підозри щодо батьківства Володимира відпали після тесту ДНК. Сусіди дуже засуджують таке ставлення до дитини. Марія не турбувалася і не цікавилась долею доньки у лікарні. Навіть після того, як лікарі зверталися до неї і повідомляли, що потрібні підгузки та харчування для новонародженого, Марія відповідала, мовляв, у неї нема грошей. Її більше хвилює, як витягнути Володимира з місць позбавлення волі», – шокує розповіддю сусідка родини.

«Був період, коли Ірина перебувала у благодійній організації «Ковчег». І хай би й жила там надалі, але її мати та вітчим просили повернути дитину додому. Пообіцяли, що в неї буде власна кімната, місце для навчання – і все це виконали. Тож їхнє бажання задовольнили, аби дитина була у сім’ї. Усі підозри щодо батьківства Володимира відпали після тесту ДНК. Сусіди дуже засуджують таке ставлення до дитини. Марія не турбувалася і не цікавилась долею доньки у лікарні. Навіть після того, як лікарі зверталися до неї і повідомляли, що потрібні підгузки та харчування для новонародженого, Марія відповідала, мовляв, у неї нема грошей. Її більше хвилює, як витягнути Володимира з місць позбавлення волі», – шокує розповіддю сусідка родини.

Тим часом цивільна дружина чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні падчерки, Галина стверджує, що її чоловік Володимир – дуже чуйна, добра та порядна людина.

«Я люблю Володю і знаю, що він не ґвалтував Іру. Він робить на шабашках, заробляє гроші і рідко буває вдома. В мене згоріла хата, і ми попросилися до Марійки на квартиру. Маруся народила трьох дітей від мого коханого чоловіка. Але з Іриною він стосунків не мав. Я увесь час вдома», – каже жінка.

Водночас брат Галини Олександр Жаловага запевняє, що родина Володимира «живе дружно і ніколи не свариться». Також чоловік переконаний, що результати тесту ДНК підробили, зокрема, звинувачує у причетності до фальсифікації експертизи сільського голову Андрія Сапожника.

На це сільський голова відповів, що коли представники місцевого самоврядування виявили випадок вагітності дитини, одразу звернулися у правоохоронні органи, які провели слідчі дії. «Вони й робили тест ДНК, але яке маю я відношення до того тесту – не можу зрозуміти», – розводить руками посадовець.

«Я повідомив про це поліцію і комісію у справах неповнолітніх. Разом із ними виїхали на місце проживання сім’ї. Ірину відправили на обстеження, під час якого підтвердили, що дівчинка вагітна. Мама дитини Марія нічого не заперечувала. Тоді вони усі говорили, що до будинку, де мешкала родина неповнолітньої породіллі, приїхав невідомий чоловік на жовтому Ferrari, забрав Ірину до Будинку культури, де вони випили води і з’їли цукерки, після чого Ірина втратила свідомість. Але якщо до житлового будинку приїхав на авто невідомий чоловік, то чого б Марії, як матері, відпускати неповнолітню доньку до нього? Потім вони обговорювали іншу версію, що, мовляв, Ірину зґвалтували під час навчання. Було три людини, у яких брали аналіз ДНК: брат Галини Жаловаги, вітчим Ірини та Віталій, ім’я якого вписане у свідоцтво про народження новонародженого хлопчика.

Дітей жінки народжували, щоб отримувати допомогу від держави

Коли ж сільського голову попросили дати характеристику Влодимиру, якого підозрюють у зґвалтуванні неповнолітньої падчерки, він сказав наступне: «Володимир завжди слідкував за порядком. У його житловому будинку було прибрано, а дитина виглядала чистою та охайною. Сусіди говорили, що він підіймав руку на Галину, але вона все заперечувала. Алкоголем він не зловживав. Я не бачив його у стані алкогольного сп’яніння. Дітей його жінки народжували, швидше за все, для того, щоб отримувати допомогу від держави. І коли я його питав, що ж думає далі робити з дітьми, Володимир відповів, що, мовляв, у нього дуже багато дітей, бо він хоче, щоб вони його на старість доглядали. Якщо буде підтверджено у суді, що Володимир – батько дитини Ірини і її мати про це знала, то буде стояти питання про вилучення з родини й інших дітей».

Натомість у пресслужбі поліції розповіли, що у червні 2020 року до чергової частини Іваничівського відділення поліції від органів місцевого самоврядування надійшло повідомлення про те, що під час візиту до сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, була виявлена малолітня дівчинка, яка перебувала на 23-му тижні вагітності. За результатами тесту ДНК встановлено, що батьком новонародженої дитини є вітчим малолітньої мами. У жовтні цьому громадянину було обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і перекваліфіковано статтю з 155 на ч.4 ст.152 ККУ.

Неповнолітня породілля  зізналася, що мала інтимні стосунки як мінімум з трьома дорослими чоловіками

Водночас 22-річний Віталій Щербик, якого восьмикласниця записала батьком свого сина у свідоцтві про народження, запевняє, що не є батьком хлопчика. Про те, що його записали у метриці дитини, почув від журналістів. Каже, що востаннє бачив Ірину, коли перейшов у п’ятий клас.

«У 2015 році я закінчив школу, а в 2017-му одружився. Коли ми навчалися, я не знав, що таке кохання. Ми просто ходили за ручки, я ж був тоді у четвертому класі. Нині самостійно виховую доньку Катерину, бо дружина мене покинула. Я самотній тато у декреті. Сам одягаю доню, мию, годую і все інше. Доня у мене підросла, то мені вже з нею легше. Але вийти з хати ніяк не можу, бо маленька одразу плаче», – розповідає чоловік.

Ірина ж зовсім заплуталась у показаннях, спочатку запевняючи, що протягом року під час навчання у сиротинці «Ковчег» мала стосунки з Віталієм Щербиком і що це його дитина. Згодом дівчина зізналася, що у 10 років стала жертвою насилля свого вихователя з сиротинця, який зґвалтував її у своєму кабінеті. Також вона припустила, що біологічним батьком її дитини може бути й брат Галини Олександр Жаловага. Каже, що її мати Марія про це знала.

До того ж породілля зізналася, що задля того, аби заплутати слідство, замість матеріалів ДНК новонародженого сина Андрія взяла власні матеріали і видала їх за синові. Каже, що до таких дій її намовила рідна мати.

36-річна Марія зауважила, що в усьому винна цивільна дружина Володимира Галина, яка буцімто розносила по селу плітки, що тільки-но Марія на роботу – а Ірина «одразу в ліжко до Володі».

Врешті-решт неповнолітня породілля зізналася журналістам, що мала статеві зносини з вітчимом у грудні 2019 року. Каже, що вітчим її не ґвалтував, а все відбувалося добровільно.

«Мама їсти варила, Галі вдома не було», – коротко пояснила дівчина.

Як повідомили у поліції, відносно матері неповнолітньої Ірини відкрили кримінальне провадження за статтею 166 ККУ. Мова йде про злісне невиконання батьківських обов’язків щодо своєї дитини. Санкція статті передбачає позбавлення волі від двох до п’яти років або обмеження волі на той самий період • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекси 76076, 76300 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост