Гороскоп від закарпатської ворожілі Цилі. 18 – 24 січня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

ОВЕН

В Овнів цього тижня можуть бути зміни на робочому місці. Ви будете зайняті творчим проєктом, який вам принесе не лише задоволення, але й непогану грошову винагороду. Овни можуть відправитися в ділову поїздку, але будьте уважні до свого здоров’я, оскільки ризик застудитися дуже великий. У середу спробуйте завершити всі важливі справи та подумайте над тим, що можна зробити заздалегідь. У четвер, особливо у першій половині дня, астрологи не радять відвідувати адміністративні установи.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня Тельцям доведеться відстоювати свої погляди. Тримайтеся за те, що вважаєте найважливішим, але не відмовляйтеся йти на поступки в дрібницях. Вам варто проявити активність в питаннях кар’єри. У п’ятницю на вас чекає відповідальна робота. Цей день не є найвдалішим для спілкування з керівництвом, тож якщо опинитеся “на килимі”, постарайтеся не зачіпати в розмові серйозні теми.

БЛИЗНЮКИ

Близнюкам рекомендують взятися за складення плану на прийдешній 2021 рік. Розберіться зі своїми фінансами, бажаннями, завданнями. Чітке розуміння ситуації допоможе вам на шляху до реалізації мрій та задумів. Для тих, які через високу зайнятість роботою чи навчанням нехтували особистим життям, серед тижня буде слушна нагода виправити ситуацію.

РАК

Ракам варто поповнити багаж своїх професійних знань. Щоб зайняти лідерські позиції – необхідно стати дипломатом і не квапити події. Вашому другові або партнеру знадобиться допомога, спробуйте не відмовляти в ній, навіть якщо ви будете зайняті своїми справами. Найбільш сприятливим для вас днем буде вівторок, а от трохи не пощастить у четвер в другій половині дня. Будьте в цей день особливо уважними, коли будете заповнювати папери.

ЛЕВ

Левам варто цього тижня підготуватися до прийняття серйозних рішень. У разі відповідального ставлення до справ виникнуть нові партнерські відносини та вигідні бізнес-проєкти. Не зайвим цього тижня буде подбати про здоров’я. Надмірні навантаження можуть стати причиною безсоння. Додайте до раціону трав’яні чаї із заспокійливим ефектом.

ДІВА

Новий тиждень для Дів буде максимально плідним. Безліч важливих справ вимагатимуть термінового вирішення, однак часу на все не вистачатиме. Втім засмучуватися не варто. Головне – виробіть чіткий план дій та не дозволяйте стороннім вносити в нього свої корективи.

У понеділок Діви будуть вирішувати домашні та сімейні питання. Зірки також прогнозують вам підтримку впливової людини в кар’єрному просуванні або реалізації важливої справи. У четвер на вас можуть чекати розчарування. Людина на яку ви розраховували може вас підвести.

ТЕРЕЗИ

У першій половині тижня займіться важливими справами та масштабними проєктами. Цей період буде сприятливий для роботи, яка вимагає терпіння, точності та концентрації. У середині тижня ви проявите критичність до власних дій, тож працюйте в команді для кращого результату. Складіть розпорядок та слідуйте йому. Виконуйте всі пункти і незабаром побачите плоди власної наполегливої праці.

СКОРПІОН

Скорпіонам цього тижня доведеться “розриватися” між роботою та сім’єю. Ймовірно, ви відчуєте, що ваша професійна діяльність починає у вас забирати більше часу й сил, а родині виходить приділяти менше уваги. Пам’ятайте, що без підтримки сім’ї ви не зможете далеко просунутися кар’єрними сходами. Середина тижня – гарний період для зміцнення матеріального добробуту. Можливо, за всю вашу працю керівництво вирішить нагородити вас премією.

СТРІЛЕЦЬ

Тиждень обіцяє бути насиченим та плідним. Стрільці працюватимуть без перестанку, щоб мати достаток. Для розвитку проєкту та заради власних потреб вам доведеться брати кредити та позики. У вас буде відмінний тонус та заряд енергії, тож робота цього тижня вам вдаватиметься із задоволенням.

КОЗЕРІГ

На Козерогів чекає щасливий період, який буде сповнений несподіваних приємних подій та вдалих збігів обставин. З’явиться багато нових знайомих, які багато в чому змінять ваше життя. Ви звикли бути душею компанії, завжди перебувати в центрі уваги, тож це обіцяє вам безліч перспектив та вигідних пропозицій.

ВОДОЛІЙ

Не плануйте нічого нового цього тижня, зокрема це стосується фінансових справ. Не беріть близько до серця те, що відбувається на роботі. Настав час переглянути деякі запити і стосунки. Якщо ви закохані, то вам вдасться справити враження на предмет свого обожнювання. Намагайтеся розширити поле діяльності. Для цього будуть всі передумови: приплив фізичних і творчих сил, нове коло знайомства.

РИБИ

Цього тижня Риби черпатимуть енергію зі своєї роботи. Вам буде все вдаватися, вас будуть хвалити, у вас з’являться нові ідеї, а також налагодяться стосунки у сім’ї. Втім вам варто звернути увагу на те, що досить часто ви з одного завдання переключаєтеся на інше. Астрологи рекомендують зосереджуватися лише на одній справі.

ЗакарпатПост