П’яний закарпатець їхав у трамваї у Празі з сокирою. Я відрубаю вам голови, – погрожував він людям

Люди, які їхали трамваєм у Празі в неділю, переживали неприємні моменти. Разом із ними їхав чоловік із сокирою і погрожував заподіяти шкоду пасажирам.

Охоронці зловили дивака на кінцевій станції Котларка. Чоловік був напідпитку.

Як повідомляє чеське видання idnes.cz, поліцейський патруль вирушив перевірити повідомлення про те, що агресивний чоловік їхав трамваєм № 16 у напрямку Котларка. Він нібито погрожував іншим пасажирам “відрубати голови”.

Побачивши патруль, він зупинився, поставив сокиру на тротуар і підняв руки над головою. Чоловік не зміг відповісти на питання, чому їде з сокирою”, – сказала Іржіна Ернестова, речниця міської поліції.

36-річний чоловік, очевидно, був напідпитку, розмовляв незв’язно і розгублено. Однак він відмовився проходити дихальний тест на алкоголь. Під час розмови з охоронцями, за словами прес-секретаря, він почав відходити та виходити на дорогу прямо перед машинами, що прибули.

У цей момент один із офіцерів повалив його на землю, потягнув за одяг на тротуар і надягнув наручники.

Як повідомили виданню ЗакарпатПост очевидці інциденту із Хустщини, що зараз працюють у Празі, п’яним із сокирою виявився наш 36-річний земляк Василь. Він перебрав зайвого і відправився на пошуки пригод. Тепер його затримали і відправили на психологічну експеритизу, оскільки поліціантам здалося що він не просто п’яний, а що в нього проблеми з головою. Земляки готові внести за нього заставу і відправити додому.

ЗакарпатПост

One thought on “П’яний закарпатець їхав у трамваї у Празі з сокирою. Я відрубаю вам голови, – погрожував він людям

  • 19.01.2021 at 11:47
    Permalink

    – може йому у Пражскій псих лікарні нададуть кваліфіковану допомогу та лікування. Нажаль нестача йоду та фтору у Закарпатті призводить до порушення розвитку інтелекту та вроджених генетично – психічних хвороб.

Comments are closed.