“До останньої хвилини рятувала життя пацієнтів”: що відомо про загиблу в Запоріжжі 26-річну лікарку

Медицина була її покликанням, кажуть колеги загиблої лікарки.

У пожежі в інфекційній лікарні Запоріжжя загинули троє пацієнток та лікарка – 26-річна анестезіологиня Ольга Гліва. Молода лікарка була випускницею Запорізького медичного університету. У 2020 році закінчила інтернатуру та почала працювала в обласній інфекційній лікарні, повідомляє ТСН.

“Страшна трагедія у Запоріжжі: пожежа в обласній інфекційній лікарні обірвала життя чотирьох людей. Серед них – і нашої випускниці, лікарки-анестезіологині обласної інфекційної лікарні Ольги Сергіївни Гліви. Медицина була її покликанням: Ольга Сергіївна з відзнакою закінчила Запорізький державний медичний університет, блискуче навчалася в інтернатурі, яку закінчила у 2020 році. Попереду було ціле життя, яке молода лікарка-анестезіологиня планувала присвятити порятунку пацієнтів“, – йдеться у повідомленні Запорізького державного медуніверситету.

Колектив навчального закладу висловив співчуття рідним і близьким.

“Ольга Сергіївна сповна виконала свою місію на цій Землі – до останньої своєї хвилини намагалася рятувати життя своїх пацієнтів. Колектив Запорізького державного медичного університету висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих і розділяє біль непоправної втрати”, – зазначили в медуніверситеті.

Під повідомленням університету у соцмережі одногрупники Ольги Гліви та її знайомі висловили співчуття щодо її втрати та смерті пацієнтів:

  • Господи, яке горе! Царство небесне загиблим!
  • Царство небесне загиблим! За дівчинкою – плачу…
  • Щирі співчуття рідним!
  • Немає слів…
  • Співчуваю!

Нагадаємо, в реанімаційному боксі COVID-відділення загинули троє пацієнток та анестезіологиня. Жінкам було 91, 76 та 64 роки, лікарці – 26. Всі хворі перебували під апаратами ШВЛ. Попередня причина загибелі – отруєння чадним газом.

ЗакарпатПост