Народила доньку та сховала її у морозильну камеру. Тіло дитини там знайшли поліцейські.

Народила доньку та сховала її у морозильну камеру. Тіло дитини там знайшли поліцейські. Вагітність нібито приховувала від чоловіка та односельців. На обліку не стояла. Звернулася до медиків вже з кровотечею. Саме лікарі запідозрили, що вона після пологів, і повідомили поліцію.

Породілля з Рівненської області, яка нібито сховала дитину в морозильну камеру,вагітність від чоловіка та односельців, мовляв, приховувала. На обліку вона не стояла і звернулася до медиків вже з кровотечею. Саме лікарі запідозрили, що жінка після пологів, і повідомили правоохоронців, які й виявили немовля у морозильній камері. Про це йдеться в сюжеті ТСН

Про інцидент стало відомо після того,  як чоловік привіз до лікарні цивільну дружину з сильною кровотечею та температурою. Після огляду медики й зрозуміли, що жінка після пологів. Аби з’ясували, де дитина, одразу зателефонували до поліції. 

“Після пологів у неї спостерігалися ознаки кровотечі, не відходження плаценти. Половину крові вона втратила. Це є анемія важкого ступеня”, – каже директор Дубровицької лікарні Руслан Бовгиря.

Попередньо, встановлено, що пологи в жінки були передчасні, орієнтовно на 30-му тижні. Як кажуть односельці, від чоловіка та сусідів 34-річна Олена свою вагітність приховувала.

Сім’ю в селі характеризують добре. Чоловік їздить на заробітки, жінка працює продавчинею у місцевій крамниці. Має 11-річного сина від першого шлюбу. Чому таке вчинила, навіть уявити не можуть. 

“Я не можу навіть повірити, що вона може таке зробити. Вона дуже позитивна, як для мене, хороша”, – каже літня жінка.

“Якщо вона одне дитя сама підняла ноги, і щоб таке вчинити… Я не знаю, що з нею стало. Ми всі в селі шоковані.  День всіх трусить”, – зазначає ще одна мешканка села.

Через інцидент поліцейські відкрили провадження за фактом вбивства матір’ю своєї новонародженої дитини. Нині проводять експертизу чи дійсно дівчинка народилася мертвою. У разі підтвердження провини матері, вона може опинитися за ґратами до 5 років.  

“Враховуючи, що 9 років працюю в поліції, те, що ми побачили на місці події – це жахлива картина”, – сказав керівник слідчого відділення Дубровицької поліції Олександр Коваль.

Сама ж породілля нині у лікарні. Її життю, кажуть медики, вже нічого не загрожує.

ЗакарпатПост