В ОТГ на Хустщині вводять локальний локдаун до 1 березня

Сьогодні відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характер, пов’язаної з поширенням корона вірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Довжанської територіальної громади.

Начальник штабу Василь Батрин поінформував присутніх, що збільшення захворюваності на ГРВІ, грип і надалі спостерігається на всій території громади. Систематично фіксуються випадки підтверджених випадків COVID-19.

З метою недопущення поширення COVID-19 додатково до раніше введених обмежень, рекомендують ввести з 17 лютого по 1 березня на території громади наступні обмежувальні заходи:

1. Зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування:

усіх магазинів, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек, автозаправочних станцій;
ресторанів та закладів громадського харчування (окрім роботи на винос);
готелів, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів тощо;
інших закладів та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівника).
2. Закрити ринки в усіх селах Довжанської територіальної громади та не допустити розгортання роботи стихійних ринків на території громади.

3. Відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Довжанської сільської ради призупинити навчальний процес в освітніх закладах.

4. Священнослужителям забезпечити максимально можливе обмеження відвідування церковних богослужінь, та їх тривалості, а також вжити інші профілактичні заходи з метою недопущення розповсюдження вірусу COVID-19 на території громади.

5. Скасувати особистий прийом громадян в установах та органах місцевого самоврядування.

6. Скасувати або максимально перевести в режим телефонних або відео конференцій усі нарадчі заходи, у тому числі в органах місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків).
7. Керівникам підприємств, установ, закладів та організацій всіх форм власності:

запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, що мають ознаки ГРВІ;
максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій та технологій;
передбачити регулярне провітрювання службових приміщень та здійснювати дезінфекційні за забезпечувати проведення «вологого прибирання» із застосуванням дезінфікуючих засобів.

8. Іршавському відділенню Хустського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області:

забезпечити дотримання правопорядку під час реалізації заходів із запобігання поширення COVID- 19;
забезпечити контроль за станом дотримання вимог зазначених у пунктах 2-3 цього рішення.

ЗакарпатПост