Лікарі чернівецької лікарні відмовилися вакцинуватись від COVID

У міській лікарні №3 в Чернівцях жоден лікар не захотів зробити щеплення від COVID-19.

Джерело: заступниця голови Чернівецької облдержадміністрації Наталія Гусак на брифінгу, повідомляє https://www.pravda.com.ua

Дослівно: “У нас є декілька закладів, які… в принципі комунікація не проводиться і досить складно навіть почути аргументи медичних працівників, чому вони “за” або “проти” вакцинації (скоріше проти).

До прикладу, у нас є міська лікарня №3, де жоден поки що лікар не виявив бажання вакцинуватися, і в нас є міська лікарня №4 – де поки троє працівників (захотіли вакцинуватися – УП)”.

Деталі: Гусак зауважила, що на території області завжди була дуже низька прихильність до вакцинації – за будь-яких захворювань.

Що передувало: Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заперечував, що медики масово відмовляються вакцинуватися від COVID-19.

Передісторія: 24 лютого в Україні стартувала вакцинація від COVID-19.

Вакцинація відбуватиметься в 4 етапи з січня 2021 року по березень 2022 року. На першому етапі щеплюватимуть медпрацівників ковідних відділень (як комунальних, так і приватних лікарень), частину працівників екстреної медичної допомоги, жителів і працівників інтернатів, будинків для людей похилого віку та військовослужбовців ООС.

Першим українцем, який вакцинувався від COVID-19, став черкаський лікар-реаніматолог Євген Горенко.

Також від COVID-19 вакцинувалися президент Володимир Зеленський та очільник МОЗ Максим Степанов.

Від початку кампанії з вакцинації 24 лютого вже щепилися 23 480 громадян – усі вони отримали поки що одну дозу вакцини з двох необхідних.