Закарпаття – у першій десятці регіонів України за готовністю приймальних відділень в опорних лікарнях

У межах національної програми «Велике будівництво» у Закарпатській області реалізують 8 амбітних проєктів у сфері медичної інфраструктури, повідомляє Закарпатська ОДА.

Вони передбачають будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт приймальних відділень у закладах охорони здоров’я регіону. 

Внутрішні роботи у всіх лікарнях уже завершені. Погодні умови дозволяють закінчити фасадні роботи та ремонт під’їзних доріг.

Про це доповів перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький під час онлайн-наради під головуванням Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій.

«Саме завдяки таким масштабним проєктам в опорних закладах охорони здоров’я краю вдасться забезпечити високий рівень надання медичної допомоги та оперативність у роботі лікарів в екстрених випадках», – повідомив Мирослав Білецький.

За словами першого заступника голови облдержадміністрації, створення сучасних приймальних відділень – це дуже важлива та потрібна інвестиція держави у розвиток медичної системи. 

Так, Закарпаття увійшло в десятку областей України за готовністю відділень екстреної медичної допомоги в опорних лікарнях.

Загалом цієї весни по всій країні планують відкрити понад 200 нових приймальних відділень.

ЗакарпатПост