Ремонтують дорогу Виноградів – Теково – Неветленфолу

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький інформує, що на дорозі Виноградів – Теково – Неветленфолу стартували ремонтні роботи з відновлення дорожнього покриття. 

«Ця дорога досить проблематична. Питання її ремонту мало широкий суспільний резонанс. Так, у 2020 році вдалося зробити частковий поточний середній ремонт у с. Сасові в напрямку до с. Текова Берегівського району. На це з Дорожнього фонду виділили 18 млн 640  тис. грн», – зазначив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.

За його словами, у 2021 році роботи продовжуються із с. Текову в напрямку м. Виноградова, на що передбачено 25 мільйонів. На цій ділянці підрядник уже розпочав підготовчі роботи.

Тут виправлять існуючу щебеневу основу, влаштують основу із щебенево-піщаної суміші з цементом. Далі, згідно із сучасними стандартами, зроблять 2 шари асфальтобетону: крупнозернистого в нижньому шарі, дрібнозернистого – у верхньому. Таким чином, відремонтують близько 3 км дорожнього покриття. 

Аби забезпечити безпеку дорожнього руху, встановлять/замінять дорожні знаки, зроблять водовідведення, горизонтальну розмітку, розчистять кювети, повідомлдяє Закарпатська ОДА.

ЗакарпатПост