Гороскоп від закарпатської ворожілі Цилі. 3 – 9 травня 2021 року. Здоров’я, любов, гроші

Циля – закарпатська ворожіля, яка живе під густим пралісом. Від природи вона отримує свою силу та мудрість. У горах вона ближча до неба, що дає їй ясність думок. Ворожка запропонувала газеті ЯСНО унікальний гороскоп, складений не лише за рухом зірок, але й за сприяння стихій, за допомогою яких вона лікує та передбачає майбутнє. Такий гороскоп ви не знайдете більше ніде.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

ОВЕН

Тиждень вдалий для укладання договорів і ведення переговорів. Цього тижня Овнам саме час освоїти щось нове, записатися на мовні курси або в автошколу. Якщо у вас виникнуть несподівані відрядження – не відмовляйтеся, вони принесуть не тільки гроші, але і допоможуть розширити коло знайомств. Атмосфера в колективі буде дружньою та довірливою. Втім не змішуйте роботу й особисте життя.

ТІЛЕЦЬ

Тельцям цього тижня захочеться кардинальних змін, тож змінити зачіску – буде цілком правильним рішенням. Тиждень буде благополучним для будь-яких експериментів. Це може трішки “потягнути” у вас фінансів, втім не переживайте, гроші до вас будуть йти легко і ви швидко заробите ще.

БЛИЗНЮКИ

Для Близнюків настав час відпочити і відновити сили. Довіртеся інтуїції і не ризикуйте без необхідності, тому що на початку тижня, як попереджають зірки, можливі втрати і безглузді помилки. Цей тиждень – найкращий час для великих покупок, планування майбутніх подорожей та прибирання в будинку.

РАК

Тиждень для Раків буде дуже активним завдяки хорошому робочому настрою. Всі ваші проекти завершаться успішно, а нові ідеї матимуть позитивні фідбеки. Після роботи приділіть час духовним практикам, самоаналізу і медитації.

ЛЕВ

Гарний настрій Левів цього тижня не покине. На роботі знайдуться приводи для веселощів і розваг, ви потоваришуєтеся з людиною, з якою і не сварилися, втім вам не вдавалося знайти довгий час спільну мову. Дивіться на завдання, які поставили перед собою з великим оптимізмом. Не піддавайтесь агресії чи смутку, адже вони лише погіршать ваш емоційний стан.

ДІВА

Новий тиждень для Дів буде доволі насиченим. Усі справи, які ви відклали у довгий ящик, дадуть про себе знати. Вам потрібно буде все вирішити у максимально короткі терміни дуже швидко та якісно. Ви витратите багато сили та часу, втім успішно подолаєте труднощі, які виникли.

ТЕРЕЗИ

Цей тиждень присвятіть тій справі, яка приносить вам задоволення. Для вашого ж блага, уникайте спілкування з людьми, які приносять вам негатив. І не будьте занадто категоричні в своїх судженнях в особистих стосунках. Всі проблеми намагайтеся вирішувати спільно з вашим партнером.

СКОРПІОН

У Скорпіонів буде доволі дивний тиждень. Вам буде або ліньки братися до будь-якої справи, або ж ви захочете звернути гори. Втім не варто себе заставляти робити в період апатії те, чого ви робити не хочете: результату не буде жодного.

СТРІЛЕЦЬ

Вам варто попіклуватись про власне здоров’я. В першу чергу, це стосується вашої роботи. Якщо ви почали відчувати, що починаєте перегорати, то візьміть цього тижня відпустку або хоча декілька додаткових вихідних. Відпочинок допоможе налаштуватись на робочий лад і взятися до виконання справ з новою силою.

КОЗЕРІГ

Для Козерогів тиждень буде успішним в особистому житті і у фінансовій сфері. Вівторок і середа – найкращий час для плідної роботи. Однак не захоплюйтеся дуже роботою, зверніть увагу на своє здоров’я. Вам потрібно вилікувати хронічну хворобу, яка турбує вас дуже довгий час.

ВОДОЛІЙ

Водоліям цього тижня особливу увагу треба звернути на питання, які пов’язані з роботою. Це сприятливий час для кар’єрних зрушень. Тож не втрачайте можливість поспілкуватись з колегами або керівництвом. Цього тижня сприятливий час для того, щоб позбутися від шкідливої звички. Ваше фінансове становище покращиться, однак затрати збільшаться.

РИБИ

Ваш життєвий тонус і енергетика майже на максимумі і всі ваші плани вам вдастся осилити. У четвер за прогнозами астрологів у вас відбудеться важлива подія в житті. Втома, яка може супроводжувати вас увесь тиждень мине після того, як ви зміните свої звички. Зараз саме вдала нагода кинути курити чи перестати вживати алкоголь. Щоб усі дні вам приносили позитивні емоції, вам потрібно бути чуйним до оточуючих. Зробіть своїм друзям подарунок і запросіть кудись на каву • Цілий гороскоп читай у свіжому номері газети ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост