Днями стартує ремонт мосту у пункті пропуску «Тиса-Захонь»

На Закарпатті розробили проєкт відновлення покриття на добре знаному мості на українсько-угорському кордоні у пункті пропуску «Тиса-Захонь». Оскільки підготовчі роботи позаду, українська сторона готова приступити до безпосередньої реалізації проекту.

Саме тому сьогодні перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький провів виїзну  нараду щодо старту ремонтних робіт на мості через річку Тиса на автомобільній дорозі М-06 Київ-Чоп в пункті пропуску “Тиса”  на українсько-угорському кордоні. Учасники з української сторони зустрілися безпосередньо на мості із представниками угорської прикордонної служби, дорожньої компанії, консулом Генерального консульства Угорщини у місті Ужгород.

Про це повідомляє Закарпатська ОДА.

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області замовила проєкт відновлення покриття на консолях мосту через р.Тиса на українсько-угорському кордоні на КПП «Тиса – Захонь», які використовуються для пропуску великовагового транспорту.

Проектна організація провела обстеження ділянки мосту та визначила матеріал, яким буде найоптимальніше провести відновлення покриття.

Орієнтовна вартість проекту складає 13,6 млн. грн.

Перші ніж приступити до безпосередніх ремонтних робіт, українська та угорські сторони повинні між собою узгодити порядок організації руху по частині мосту, роботи на якій не проводяться. Перенесення світлофору з середини моста на заїзд з української сторони вирішить питання. Однак керування світлофором повинна здійснювати приймаюча сторона, це забезпечить контроль черги і відсутність зайвого транспорту на мості.

Український підрядник готовий розпочинати роботу вже завтра. Однак, зважаючи на те, що цей міст – інфраструктурний об’єкт обох країн, є деякі дипломатичні моменти, які треба владнати. Зокрема, отримати погодження проекту у Міністерстві закордонних справ Угорщини. Очікується, що позитивне рішення угорського МЗС буде вже наступного тижня.

ЗакарпатПост