Домашні щурики пишуть маленькі картини, а господиня продає їх на аукціоні

Господиня кількох ручних щурів веде блог Marty Mouse House, в якому показує, як привчає вихованців до людських занять, пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

Домашні щури пишуть маленькі картини, а господиня продає їх на аукціоні. Господиня кількох ручних щурів веде блог Marty Mouse House, в якому показує, як привчає вихованців до людських занять, інформує Ukr.Media.

Домашні гризуни стали художниками і тепер створюють картини. Їх господиня влаштувала аукціон невеликих творів мистецтва, щоб довести: щури можуть бути відмінними вихованцями нарівні з іншими тваринами. Якби Сплінтер не володів бойовими мистецтвами, то, напевно, теж би став художником.

Спільнота Marty Mouse House (“Мишачий будинок Марті”) складається з декількох домашніх щурів і котів. Історія мишачого клубу почалася в 2013 році, коли жінка на ім’я Діана купила гризуна Марті. Новоспечена господиня створила блог, який стала вести від імені свого вихованця. Милі фотографії хвостатого і його історії подарували спільноті безліч шанувальників по всьому світу.

Пізніше у Діани почали з’являтися інші вихованці, і незабаром її будинок дійсно став мишачим. Гризуни освоювали нові трюки, і частина з них — особливо талановиті щури — навчилася малювати. Гризуни створили картини за допомогою фарб, лапок і хвостів. Тільки подивіться на цих милих творців. Шедеврів накопичилося досить багато, і Marty Mouse House в липні 2021 року анонсував оригінальний аукціон. Стартова ціна мишачих творінь починалася від п’яти доларів (близько 150 гривень). Всі отримані кошти пішли на підтримку мишачого будинку • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! ЗакарпатПост