АНОНС. Чому українці споюють своїх дітей

Нарколог розповів що в нашій державі алкоголь – це узаконений наркотик, який дозволено вживати

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

В Україні стає все більше дітей, які добре знають смак алкоголю. У парках та скверах можна побачити підлітків з пивом у руках… але нерідко на релігійні свята, Дні народження горілкою, чи просто дитячим шампанським своїх синів та доньок а ще й їхніх друзів пригощають саме батьки. Це відображається не лише на здоров’ї, але й на криміногенній ситуації, адже злочинів, скоєних напідпитку завжди дуже багато.

Чому ситуація така невтішна?  Як позбавитись від залежностей дорослим і не втягувати в алкоголізм дітей? Як вберегти від шкідливих звичок українську молодь?

Про це та інше газеті «ЯСНО» розповів нарколог Василь КРУЧАНИЦЯ.

Поліція ловить не всіх п’яних за кермом

У нас у країні відбувається якийсь дивний парадокс: штрафи за керування автомобілями у стані алкогольного сп’яніння зростають, але кількість любителів випити і сісти після цього за кермо все одно залишається великою? Хоча можна викликати таксі після застілля…

– Під впливом алкоголю людина схильна перебільшувати власні можливості, знижується критика до власного стану, імовірні ризики відходять на задній план і здаються менш загрозливими. Сподіваються на те, що нічого страшного на дорозі не трапиться, що поліція не зупинить, а якщо навіть зупинить, то думають, що відкрутяться, уникнуть відповідальності.

Але тут офіційна цифра п’яних водіїв теж не є показником, бо виявлено далеко не кожного, хто сів за кермо напідпитку  Повний текст – у газеті ЯСНО • Найцікавіші новини читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *