Оксана народила дівчинку, а додому забрала хлопчика. Жінка вирішила судитися

Дитину її Машенькою. Але яке ж було здивування матері, коли вона вдома розпеленала маля, а там виявився хлопчик! – пише газета ЯСНО.

• Серденько, купи свіжий номер газети ЯСНО •

У Оксани Колесникової це була уже п’ята дитина, тому вона не зверталася до лікарні під час вагітності. Поїхала в пологовий будинок, тільки коли відійшли води, її доставили в лікарню і визначили в ізольований бокс. Медики пояснили, що це обов’язкова міра для тих, хто не спостерігався у лікарів під час вагітності. У майбутньої мами взяли експрес-аналізи, в тому числі на ВІЛ, пише t1.ua

Після пологів їй поклали дитину на живіт, але в той момент вона бачила тільки голівку.

“Коли дитину забрали, я, звичайно ж, запитала, хто народився. «Дівчинка», — відповіла акушерка. Медсестра забрала доньку в дитяче відділення.

А до мене через годину прийшла працівниця приймального відділення і одягла мені бирку, на якій було написано, що у мене народилася дівчинка вагою 3 кілограми 100 грамів і зростом 50 сантиметрів. Я запитала, як там моя донечка. «Малятко в нормі», — розповідає вона.

З упевненістю, що у неї народилася дочка, жінка пролежала в пологовому будинку ще чотири дні. За цей час вона не відвідувала дитину, бо це було заборонено до отримання результатів аналізів. За день до виписки аналізи прийшли зі здоров’ям у матері та дитини було все в порядку. Оксані дозволили перейти в загальну палату, куди б їй привезли немовляти для спільного перебування. Але жінка подумала, що немає сенсу переходити в іншу палату на одну ніч, і залишилася одна.

Коли принесли дитину додому, вирішили тут же го викупати. Збіглася вся сім’я подивитися на новонароджену сестричку Марійку. Але як же всі здивувалися, коли вони побачили, що це зовсім не Маша, а Міша!

Жінка подала заяву в прокуратуру. Лискинская ЦРЛ, в якій народжувала Оксана, за свій рахунок провела аналіз ДНК. Виявилося, що жінка є матір’ю народженого хлопчика на 99,99%.

У той день хлопчик народився один, решта були всі дівчатка. Медперсонал просто припустився помилки при заповненні документів.

Оксана була дуже обурена, як лікарі могли допустити таку помилку?! Виходить, що вони взагалі не оглядали малюка? Подія сталася у Росії, в Воронезькій області.

Розгнівану жінку запевнили, що всі винні понесли дисциплінарне покарання. Але вона стоїть на своєму, вона не стане забирати заяву, хоче щоб медперсонал покарали за законом! • Більше цікавого читай у газеті ЯСНО • Купи газету в кіоску або передплати на своїй пошті • Індекс 76076 • ЯСНО – газета №1 для життя! • ЗакарпатПост