На 2022 рік українці передплатили біля 6 мільйонів газет і журналів

Укрпошта підбила підсумки передплатної кампанії на 2022 рік. 

Передплатіть на своїй пошті!

На 1 січня 2022 року передплачено понад 5,6 млн примірників газет і журналів, що становить 93% до тиражів станом на 1 липня 2021 року та 90% до тиражів станом на 1 січня 2021 року.

Для підвищення попиту на передплату та заохочення передплатників Укрпошта проводила низку заходів для клієнтів. Зокрема, минулого року на 20% зросла кількість учасників акції «Я люблю передплату», в якій взяло участь понад 1 млн клієнтів.

Ще було проведено понад 500 заходів в рамках акції «День передплатника» і передплачено видань на 1,8 млн грн.

Аби збільшувалися обсяги передплати, для листонош, операторів, начальників відділень Укрпошти запроваджено нову систему мотивації. За надання послуг з приймання передплати на вітчизняні періодичні друковані видання працівники щомісячно отримували премію у розмірі 3 гривні за кожний оплачений абонемент терміном на 3 і більше місяців. Загалом за результатами передплатної кампанії  минулого року працівники отримали близько  4 млн гривень в рамках нової системи мотивації. Також для працівників протягом минулого року проводилися флешмоби «Підтримую передплату» та «Зірки передплати», аби відзначити кращих працівників з приймання передплати.

Крім традиційного оформлення у відділенні чи листонош, в Укрпошті можна зручно та безпечно обрати і передплатити видання онлайн на сайті Укрпошти через сервіс «Онлайн передплата». І цією онлайн послугою користуються все більше клієнтів компанії й за минулий рік кількість користувачів зросла на 180%. Для передплати онлайн газет та журналів на сайті Укрпошти клієнт може швидко обрати із переліку загальноукраїнське, місцеве чи зарубіжне видання та оплатити вартість передплати платіжною карткою. Відшукати на сайті улюблене видання можна за назвою, індексом та тематикою.

Передплата на 2022 рік триває!

Оформляйте передплату на популярні газети: ЯСНО (індекс 76076) ПОРАДИ (індекс 91145) ДОМАШНЯ КУЛІНАРІЯ (індекс 68339) ГОСПОДАРСЬКІ ПОРАДИ (індекс 68338) , ПОРАДИ ЗДОРОВ’Я (індекс 89266) .