128-ма Закарпатська бригада з передової передає щоденний привіт
У соцмережі 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада – Закарпатський легіон виставила нове фото.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/03/yasno11.jpg)
“Воюємо за Україну”, – написано на ньому.
Українці щоднини чекають звісточки від наших відважних борців і радіють кожному слову. На жаль, ніхто не міг подумати, що нашим солдатам доведеться виконувати таку надскладну роботу і боронити від ворога рідну землю. Та вони виконують усе бездоганно, адже вони ГЕРОЇ!
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/03/275232030_2834492540178781_5126213878245600629_n-1024x768.jpg)