росія знову зірвала евакуацію людей з Маріуполя – Верещук

З міста Маріуполь, Донецька область, знову не вдалося евакуювати людей.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації на нашому каналі у Telegram https://t.me/zakarpatpost та Інстаграм  @zakarpatpost

росія не надала гарантій безпеки та не дотримувалася режиму тиші.

Про це повідомила віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук в ефірі телемарафону, пише ТСН

“Нам не вдалося відкрити гуманітарний коридор. ₚосія не підтвердила гарантію режиму припинення вогню, а тому будемо пробувати завтра”, – повідомила Верещук.

Зазначимо, ₚосія не вперше зриває евакуацію з Маріуполя. Вчора, 23 квітня мала відбутися евакуація з міста. Втім, загарбники змусили людей розійтися, погрожуючи обстрілами, та заявили, що евакуюватися можна лише до окупованого Докучаєвська.

Нагадаємо, з Попасної сьогодні, 24 квітня, вдалося вивезти евакуаційним автобусом лише 16 людей, ще два авто гуманітарної колони потрапили під обстріл і не змогли забрати мирних мешканців міста.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост