Поки в Україні йде війна: співачка-зрадниця з Ужгорода Йолка виступила на корпоративі в Сочі

Співачка так і не висловилася з приводу війни в Україні.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Співачка родом з Ужгорода Йолка виступила на корпоративі в Сочі в той момент, коли на її Батьківщині йде повномасштабна війна, розв’язана Росією, пи ше УНІАН

На святкуванні корпоративу російської автокомпанії Йолка виконала дві свої пісні “Прованс” і “На большом воздушном шаре”.

Роликом з концерту поділилися в Telegram-каналі “Боже, яке к*нчене”.

Співачку зняли в той момент, коли вона співала: “Завтра о 7:22 я буду в Борисполі сидіти в літаку”. Автор каналу Олексій Дурнєв заявив, що тепер Йолці треба обрати інше місце, адже в Україні їй не раді. А все тому, що співачка мовчки підтримує путінський режим і вбивчу війну в нашій країні.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост