“Для путіна це – капітуляція”: Клімкін про вступ Швеції і Фінляндії до НАТО

Про це він сказав у своєму телеграм-каналі.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Більше інформації у Telegram https://t.me/zakarpatpost 

Швеція та Фінляндія подали заявки на вступ до НАТО. Для Путіна це капітуляція. Він може скільки завгодно говорити, що не має проблем з їх приєднанням, але він сам собі суперечить. Ще декілька місяців тому Росія вимагала повернутися до ситуації до 1997 року, тобто до вступу до НАТО нових членів.

Путін хотів зробити НАТО слабкішим, а зробив сильнішим. На Балтиці і в Арктиці Альянс тепер матиме набагато кращі позиції. Ба більше, Туреччина, що намагається висувати умови для вступу нових членів в результаті торгу ймовірно отримає новітні американські літаки F-35, які їй не давали через купівлю російських систем ППО. Тобто Туреччина теж стане сильнішою. Путін програв на обох флангах – північному та південному. І “врятувати обличчя” розмови про згоду на вступ Фінляндії та Швеції тут аж ніяк не вийде.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост