Командир “Азову” розповів, що важкопоранених з “Азовсталі” вдалося евакуювати з подальшим обміном

Командир “Азову”, підполковник Денис Прокопенко заявив про евакуацію важкопоранених бійців з “Азовсталі” і назвав умови України, за яких вона відбулася.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Про це йдеться у новому зверненні Прокопенка.

Вище військове керівництво дало наказ про збереження життя військовослужбовців гарнізону і припинення оборони міста. Попри важкі бої, кругову оборону та відсутність постачання ми постійно наголошували на трьох найважливіших для нас умовах: цивільні, поранені та загиблі, зазначив Прокопенко.

“Цивільних вдалося евакуювати, важкопоранені отримали необхідну допомогу – їх вдалося евакуювати з подальшим обміном та доставкою на підконтрольну Україні територію. Щодо загиблих героїв – процес триває. Та надіюсь, найближчим часом рідні та вся Україна зможе з почестями поховати своїх героїв”, – додав військовий.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост