На Луганщині загарбники з’їли декоративних рибок із ставка

Про це повідомляє телеграм-канал Правда Геращенко. У місті Рубіжне Луганської області російські окупанти виловили з озера декоративних рибок та з’їли.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

Сергій Гайдай повідомив, що директор компанії, яка виробляла ювелірні вироби в Рубіжному, має озеро. Там мешкали японські коропи, але їх з’їли загарбники з Бурятії.

“Це були такі різнокольорові красиві великі риби. Прийшли якісь буряти і просто засмажили їх і зжерли”, – розповів Гайдай.

Глава ОВА наголосив, що не дарма весь світ називає російських окупантів “орками”. За його словами, все вже в курсі, що доблесна армія приїхала вбивати заради унітазів та пральних машин.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост