Двох захисників України з Ужгорода – Сергія Далекорея та Ігоря Бринзанського поховали на Пагорбі Слави

Двох захисників України з Ужгорода – Сергія Петровича Далекорея та Ігоря Леонідовича Бринзанського сьогодні, 8 червня, поховали на Пагорбі Слави.

Придбай журнал Впливові люди Закарпаття. ТОП-100. м.Ужгород, пл.Корятовича, Центральний ринок, газетний лоток

Про це повідомляє Ужгородська міська рада.

37-річний старший солдат Сергій Далекорей – випускник ужгородської школи №9, училища №5, де здобув фах автослюсара, один час працював на «Джейбілі». У 2016 році пішов добровольцем у зону АТО, у 2020 році закінчився контракт його служби у Збройних Силах. Із початком повномасштабного вторгнення знову пішов захищати Україну, був поранений, але після лікування знову повернувся в стрій. Загинув 31 травня у місті Соледар на Донеччині. У нього залишилися батьки.44-річний молодший сержант Ігор Бринзанський теж служив за контрактом, загинув 5 червня у Донецькій області. У нього залишилися дружина, син, дві доньки, мама, сестра, два брати.Чин похорону відбувся на площі Народній біля набережної Незалежності, вклонитися і подякувати Героям прийшли багато ужгородців, військових, представників обласної, міської та районної влади.Світла пам’ять захисникам України!

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост