В Мукачеві призупинили на період дії воєнного стану повноваження депутатів партії «ОПЗЖ»

Про це повідомив міський голова Андрій Балога.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: [email protected]

«На  111-й день війни маємо свою малу Перемогу – 31 депутат Мукачівської міської ради підтримали призупинення на період дії воєнного стану повноважень депутатів політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Дякую колегам з різних політичних сил за те, що їм нарешті вистачило сміливості та гідності, підтримати знакове для Закарпаття та країни рішення, яке чітко наголошує – проросійським силам не місце в органах місцевого самоврядування України.

Не можуть люди, які до сьогодні не сказали жодного кривого слова в бік агресора, військового злочинця путіна та його холуїв, бути частиною влади в країні, що стікає кров’ю та втрачає своїх найкращих синів та доньок у боротьбі за право на існування.

Вважаю, що це хороший приклад для наслідування для всіх та сповідаюсь, що керівництво Закарпатської обласної ради та ОВА перестануть займатись дрібними політичними інтригами та ганьбити нашу область, й також вкажуть на двері депутатам обласної ради з ОПЗЖ»,  – написав на своїй сторінці у facebook Андрій Балога.

Закарпатпост