Закарпатські прикордонники затримали групу чоловіків, що втікали з України до Словаччини

Прикордонники Чопського загону затримали групу чоловіків, які мали намір у незаконний спосіб пробратися з України до Словаччини.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Прикордонний наряд відділу «Ужгород» помітив одного з правопорушників, коли той намагався подолати загороджувальний паркан. Коли невідомий побачив правоохоронців, він одразу вдався до втечі.

На пошуки втікача та його можливих спільників вислали групу реагування і дільничних інспекторів. У ході пошукових заходів за декількасот метрів від місця виявлення невідомого прикордонники зупинили автомобіль, яким пересувалися ймовірні порушники кордону.

Під час перевірки транспортного засобу правоохоронці встановили, що у ньому перебували шестеро чоловіків. Усі вони виявилися громадянами України. Двоє із затриманих мали на собі брудний від грунту одяг, ще один сидів в автомобілі без взуття.

У той же час інший прикордонний наряд знайшов поблизу загороджувального паркану залишені рюкзак та пару взуття.

Затриманих доставили у прикордонний підрозділ з метою з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Усі шестеро визнали намір незаконно перетнути українсько-словацький кордон.

Чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Їх справи буде передано до суду.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.