Тячівщина втратила на війні Героя Віталія Бенчака

Про це повідомила Тячівська районна рада.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Тячівщина втратила на війні патріота і громадського активіста Віталія Бенчака. Вічна пам’ять і слава Герою!

Громадськість району в шоці від страшної звістки зі фронту.

Знову непоправна втрата. Як боляче про це говорити, та Тячівщина втрачає своїх найкращих синів.

Загинув Віталій Бенчак з смт.Тересва – громадський активіст, відданий син і щирий патріот свого рідного краю, мужній український воїн.

Активний борець за правду і справедливість, він завжди був у вирі революційних подій.

Віталій Васильович – учасник Майдану, Революції гідності, АТО, , депутат Тячівської районної ради шостого скликання, член ГО “Єдність” , волонтер.

Він брав участь у важливих подіях району та патріотичних масових заходах, проявляв велику громадську активність і щиро прагнув та докладав зусиль для розвитку Тячівщини.

Людина незламного духу, з самовідданою і безмежною любов’ю до неньки – України.

Як справжній захисник став на її захист з перших днів війни. Так любив Україну, що віддав за неї найдорожче – своє життя!

Тячівська районна рада в особі керівництва, колективу та депутатського корпусу глибоко сумує з приводу втрати захисника України.

Висловлюємо щирі співчуття батькам – Василю Васильовичу та Валентині Миколаївній, вдові Ярославі та дітям, рідним і близьким загиблого героя, Тересвянській громаді, де він проживав.

Добрий, світлий спомин про Людину, Патріота й Захисника України Віталія Бенчака назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Герої не вмирають! Вони завжди живуть у наших серцях і продовжують боронити нас з небес!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!

ЗакарпатПост