Львів визнано молодіжною столицею Європи 2025 року

В албанському місті Тирана, яке володіє титулом «Молодіжна столиця Європи 2022 року», журі міжнародного конкурсу оголосило результати голосування: Львів визнаний переможцем фестивалю у 2025 році.

дай оголошення/рекламу в газету Закарпатські ОГОлошення 050 222 50 50 • вайбер • 067 666 90 90 • телеграм

Під час вручення «вірильної грамоти» на церемонії в театрі опери та балету Тирани мер міста Еріон Веляй повідомив, що вони протягом року провели понад тисячу заходів, орієнтованих на молодих людей з усієї Європи. Градоначальник не сумнівається, що Львів цей показник зробить ще кращим і змістовним.

«Ми переживаємо війну так само, як українці, і ми солідарні з Україною», – наголосив мер Тирани під час виступу на церемонії.

За Європейський молодіжний форум боролися 19 міст із наступних країн:

🇦🇹Австрія
🇧🇬Болгарія
🇬🇷Греція
🇪🇸Іспанія
🇮🇹Італія
🇲🇩Молдова
🇳🇴Норвегія
🇲🇰Північна Македонія
🇸🇮Словенія
🇹🇷Туреччина
🇺🇦Україна
🇭🇷Хорватія

У фінал вийшли чотири міста – Ізмір (Туреччина), Фуенлабрада (Іспанія), Тромсе (Норвегія) та наш Львів. У захисті проекту львів’яни виявилися найкращими.

Львів отримав титул «Молодіжна столиця Європи 2025» одночасно із зануренням у пітьму від ракетного обстрілу росіян. Це перший випадок, коли європейська молодіжна столиця здобула такий титул, доки її країна перебуває у стані війни.

Член правління Європейського молодіжного форуму Том Метью сказав: «Навіть під атакою Львів зміг скоригувати свої плани та подати чітку програму. Нас надихає стійкість Львова».

ЗакарпатПост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.