На окупованих територіях загарбники з’їли тварин у зоопарку
Просто не вкладається в голову, як таке може бути у сучасному світі!
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/ого-закарпатпост.jpg)
Це Ямпільський зоопарк. Поки він був окупований, російські солдати їли зубрів, оленів, страусів.
Верблюд Гоша та вовки померли з голоду. Навіть зараз на території зруйнованого зоопарку валяються кістки та трупи тварин.
Зоозахисниця з Бахмута Катерина Арісой разом з командою “Ветмаркет плурітон” нещодавно евакуювала тварин з Ямполя, які все ж вижили під обстрілами та окупацією.
“Побачене нас шокувало: там повна розруха, всюди лежали кості, скелети тварин. На деяких можна було бачити, що їх з’їли (вони були оброблені, з них зняли шкуру). Вольєр з вовками був зачинений на замок, і вовки загинули від голоду та зневоднення. Дуже багато решток страусів, видно було, що вони не своєю смертю померли, а їх з’їли. Лежав мертвий верблюд”, — каже жінка.
📹Freedom
Подивитися відео можна у нашому телеграм-каналі
https://t.me/zakarpatpost/8968
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/12/На-окупованих-територіях-загарбники-зїли-тварин-у-зоопарку-1024x652.gif)