У розвідці пропонують обміняти московських попів на українських Героїв, які перебувають у полоні

Священиків УПЦ МП можна було б обміняти на українських солдатів, якби така пропозиція була, припускає представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

читай тільки перевірені новини на сайті ЗакарпатПост 🇺🇦 підтримуй своїх 🇺🇦 замовляй рекламу на сайті 🇺🇦 e-mail: zakarpatpost@gmail.com

Про це заявив Андрій Юсов у коментарі “24 каналу”.

Юсов каже, що росіян при обмінах найбільше цікавлять офіцери, люди зі специфічними знаннями та навичками, представники спеціальних військових професій.

Оскільки по всій Україні відбуваються обшуки в об’єктах УПЦ МП, Юсова запитали, чи можна затриманих колаборантів долучити до обмінного фонду.

Представник ГУР не став відповідати прямо, але не виключив використання будь-якої можливості для обміну.

“На прикладі великого обміну і долі Віктора Медведчука Україна показала, що готова демонструвати найбільш креативні підходи, щоб повертати своїх громадян додому. Найменші можливості, які для цього будуть з’являтися – і формальні й неформальні, і публічні й непублічні, і відкриті й закриті – ми точно будемо використовувати”, – сказав Юсов.

За словами Юсова, вже 1286 українських військових вдалося обміняти з початку повномасштабної війни.

Він нагадав, що останнім часом обміни відбуваються з достатньо високою інтенсивністю. За минулий тиждень протягом 4 днів відбулося 3 обміни – майже 100 українців повернулися додому з ворожого полону.

ЗакарпатПост