Закарпатці відправили 128 бригаді буржуйки та окопні свічки
Допис оприлюднив волонтер із Хуста Владислав Головко.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/11/реклама-в-газеті-оголошення.jpg)
“Слава Україні!!! Всім причетним дякую: Мар’яна Лукашенко за чудові матраси, Ігор Чеховський і Саша ( Кавказ) за виготовлення пічок,Міша Марчук за труби на димохід, дівчаткам і хлопцям за окопні свічки!!!! Все відправили для 128!!!До перемоги!!!!”, – зазначив він.
Спасибі за добро! Перемоги нам всім! 💙💛