Як вирішити проблему з водопостачанням прилеглих до Ужгорода територіальних громад

Про це під час візиту до Холмківської ТГ поспілкувалися голова облради Володимир Чубірко та голова громади Тетяна Вачиля. Зокрема, голова облради запропонував розглянути варіант створення Асоціації територіальних Холмківської, Сюртівської та Баранинської громад для вирішення екологічних проблем.

Розмістимо вашу рекламу, оголошення, повідомлення в газетах, на сайті, фейсбук, інстаграм, телеграм, вайбер, групи, сторінки, сторіс – пишіть: zakarpatpost@gmail.com

«Нагадаю, що у Часлівцях за кошти європейського гранту побудовано сучасну каналізаційно-очисну систему. Наразі проблемним питанням є побудова каналізаційної мережі, яка б з’єднала навколишні громади з цією системою. Це — дороговартісний проєкт для бюджетів ТГ. Тому запропонував взяти участь у грантових проєктах, наприклад, програми Україна-Польща, у якій передбачено значні суми на екологічний напрямок. Від цих мереж залежить і якість та безпечність води в Ужгороді. Тому беремо на контроль це надзвичайно важливе питання і обіцяємо з боку обласної ради максимальне сприяння у пошуку партнерів і та просуванні майбутніх проєктів», — зауважив Володимир Чубірко.

Він також додав, що для розвитку громади важливо створити пакети (земельні ділянки, мережі, комунікація з владою, реєстраційний супровід, тощо) для розвитку виробництва на території громади через співпрацю з інвесторами. Такі умови підвищать конкуретоспроможність не лише Холмківської. А й навколишніх громад Ужгородщини у залученні внутрішніх і зовнішніх інвестицій.

Керівники облради та Холмківської ТГ також наголосили на важливості об’єднання депутатів навколо проблем громади, а не довкола особистих земельних та інших інтересів. Такий курс повністю підтримує діюча керівник Тетяна Вачиля, повідомляє Закарпатська обласна рада.

ЗакарпатПост