Науковці із 40 країн світу у режимі онлайн можуть спостерігати та вивчати флору і фауну перлини Карпат – озера Синевир

Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

ЯСНО – газета, яку хочеться читати!

• Вподобай нас в Інстаграм @zakarpatpost

За його словами, керівництво НПП «Синевир» спільно з Нідерландською компанією Silence TV Europe, Представництвом в Україні інституту реінтродукції на території заповідника впроваджують багатовекторний проєкт з відтворення біологічного розмаїття та налагодження фото/відеомоніторингу за водним дзеркалом озера Синевир.

Цьому буде сприяти спеціально встановлене обладнання, яке ретранслюватиме телевізійний сигнал. Перегляд буде доступний на ютуб-каналі, фейсбук-сторінці, телеграм-каналі та SILENSETV.

Науковці та керівництво заповідника переконані, що такий формат зможе показати вченим і всім зацікавленим, як змінюється навколишнє природне середовище та як зберегти і повернути в природу рідкісні біологічні види.

«Озеро Синевир і парк навколо – одна з улюблених локацій закарпатців. Можливість показати в мережі широкому загалу неймовірні краєвиди Карпат точно сприятиме розвитку екотуризму, а отже і збільшенню уваги до проблем заповідника», – прокоментував Мирослав Білецький.

ЗакарпатПост цілодобово бореться на інформаційному фронті у ці складні часи, і зараз, як ніколи, ми потребуємо вашої підтримки. Під час війни ми втратили рекламу, а отже основну частину прибутків, спрямованих на те, щоб доносити вам оперативно найсвіжіші новини. Підтримайте сайт ЗакарпатПост фінансово. Одержувач: ТОВ «ЯСНО МЕДІА», Рахунок: UA163052990000026000003605115, ЄДРПОУ 43832020, ПриватБанк, призначення платежу: “Інформаційні послуги”.

ЗакарпатПост