На Закарпатті провели в останню дорогу Героя – Володимира Гавріша
Знову чорний птах війни приніс страшну та болючу звістку: ворожа куля обірвала життя надто молодого воїна Володимира Гавріша.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/05/Чин-похорону-володимира-Гавріша-Чинадієво-1024x672.jpg)
Йому цьогоріч мало виповнитись лише 21. Але на жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих, цвіт української нації, тих, хто без вагань та роздумів став на захист України. Саме у тяжкий для України час Володимир поклав своє життя за свободу кожного з нас, за те, щоб небо над Україною було мирним і вільним.
Живим коридором, стоячи на колінах з квітами у руках та сльозами на очах, 11 травня зустрічала Володимира Гавріша Чинадіївська громада.
Керівництво громади, рідні, друзі, бойові побратими, знайомі та небайдужі мешканці провели в останню путь нашого Героя. Присутні принесли живі квіти, прихилили коліна та хвилиною мовчання віддали шану загиблому солдату.
З благословення керуючого Мукачівської єпархії, у співслужінні духовенства, чин відспівування звершив настоятель Свято-Покровського чоловічого монастиря в с. Ракошино, архімандрит Митрофан (Шимон).
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/05/похорон-Володимира-Гавріша-1024x614.jpg)
Схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Володимира. Честь і шана нашому Герою Володимиру Гаврішу!
Вічна пам’ять і слава навіки Герою!