Натренована чотирилапа помічниця закарпатського митника миттєво винюхала в авто контрабандні сигарети

У поле зору інспекторів митного посту «Вилок», що на кордоні з Угорщиною потрапив водій автомобіля марки «VOLKSWAGEN PASSAT”, який у «зеленому коридорі» невпевнено розповідав, що не переміщує приховані товари.

комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт 050 888 50 50

У той час якраз на службі була присутня кінологічна команда, а досвідчена спанієлька Дана обнюхувала транспортні засоби, впевнено наближаючись до господаря «німця». За лічені секунди службова собака подала знак кінологу про «знахідку».

Відтак іномарку перевели у «червоний коридор» для проведення ретельної перевірки. Невдовзі із багажного відділення митники дістали приховані заздалегідь тютюнові вироби з акцизними вітчизняними марками у загальній кількості 132 пачки. Їх заховали за заводською обшивкою в конструктивних нішах автомобіля.

Тож відносно 58-річного закарпатця склали протокол про порушення митного законодавства за ч. 1 статті 483 МКУ, інформує Закарпатська митниця.

Виявлені сигарети, загальною вартістю майже 12 тис грн, та іномарка, що використовувалася для переміщення через кордон прихованих предметів у тайниках, оцінена приблизно до 400 тис грн, вилучені до рішення суду.

ЗакарпатПост