Діти прикордонників Чопського загону, чиї батьки на війні, вирушили у подорож до Польщі та Австрії
Відпочинок для малечі було організовано у рамках транскордонної співпраці Закарпатської обласної військової ради, на запрошення партнерів з Люблінського воєводства (Республіка Польща) та регіону Бургенланд (Австрія).
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/05/оголошення-та-реклама-Закарпатські-оголошення-1024x858.jpg)
Впродовж 15 днів у Польщі та 10 днів в Австрії діти відпочиватимуть у живописних місцевостях з мальовничими краєвидами та цікавою історією. Для них підготували насичену програму, що включає прогулянки, екскурсії, походи до басейну, а також активні розваги та ігри.
Під наглядом досвідчених інструкторів дітки навчатимуться місцевим танцям, бойовим мистецтвам, а також готуватимуть місцеві страви тощо, інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.