Сьогодні в Ужгороді проходить акція «Прапор на передову»
Одягнімо місто в синьо-жовті кольори разом!
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/09/закарпатпост2-1024x1024.jpg)
Мета акції, яку ініціює Ужгородська міська рада до Дня Державного Прапора України, – вкотре згуртуватись й підтримати українських воїнів, котрі зараз захищають нашу землю від російських загарбників.
Отож, 23 серпня із 10:00 до 17:00 години приносьте на площу Поштову прапор зі своїми побажаннями і словами подяки нашим захисникам.
Крім того, 23-27 серпня Ужгородська міська рада проводитиме низку благодійних заходів: усі зібрані кошти, а також прапори, котрі ви принесете, передадуть волонтерам Рух підтримки закарпатських військових, які доправлять їх нашим захисникам на передову.