Закарпатський апеляційний суд розпочав розгляд справи про визнання протиправною забудову в Ужгороді
16 листопада колегія суддів цивільної палати Закарпатського апеляційного суду розпочала розгляд апеляційної скарги ТОВ «Домінус Старк» на ухвалу Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 25 серпня 2023 року.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/09/втрати-повідомлення-оголошення-в-газеті.jpg)
А саме, у справі за позовом Безкровного І. Г. до Закарпатської обласної державної (військової) адміністрації, Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради, Державного підприємства «ДоброБуд» Закарпатської обласної державної адміністрації, Товариства з обмереженою відповідальністю «Домінус Старк» про визнання протиправними та скасування розпоряджень щодо відведення земельної ділянки, припинення права постійного користування земельною ділянкою, припинення права суперфіцію (забудови) земельної ділянки, скасування містобудівних умов і обмеження для проектування об’єкта будівництва.
Судове засідання було відкладене через клопотання, які надійшли від відповідачів, а саме: від Закарпатської ОВА, ТОВ «Домінус Старк» і ДП «ДоброБуд», які не змогли взяти участь у судовому процесі 16 листопада, інформує пресслужба Закарпатського апеляційного суду.