У Свалявській лікарні запустили найсучасніший у області мамограф
На закупівлю мамографа обласна рада виділила 2,5 мільйонів гривень, Свалявська міська рада – 1,5 мільйона та 1,6 мільйона – Свалявська міська лікарня, розповів головлікар закладу Олексндр Фізер.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/11/передплата-газети-Поради-Здоровя-1024x858.jpg)
Кертес Сільвія, лікар Свалявської районної лікарні розповіла що мамограф є високотехнологічним діагностичним обладнанням, яке дозволяє ідентифікувати будь-які утворення у грудній залозі. Обстеження на апараті будуть безкоштовними за умови наявності електронного направлення або направлення від вузького спеціаліста.
У свою чергу присутній на заході голова Закарпатської обласної ради Роман Сарай наголосив на важливості роботи у синергетика задля досягнення таких результатів. Він також привітав колектив лікарні із отриманням такого інструменту діагностики та відзначив суттєвий прогрес у покращенні матеріально-технічної бази закладу.