У Мукачеві пройшла церемонія вступу Преосвященного Миколи Петра Лучка О.Р., у виконання своїх обов’язків
Мукачівська дієцезія Римсько-католицької церкви відзначила важливий момент.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2022/05/ЗакарпатПост.jpg)
Про це повідомив Мукачівський міський голова Андрій Балога.
«Спеціальна Свята Меса з вступом нового правлячого єпископа відбулася у катедральному соборі Святого Мартина. Микола Петро Лучок, який народився 26 березня 1974 року в Мукачеві, тепер обіймає посаду єпископа-ординарія Мукачівської дієцезії після призначення його Папою Франциском 7 жовтня 2023 року. В ці важкі та трагічні часи для нашої країни, ця подія є променем світла та тепла для нас, мукачівців та всіх краян. Нехай вона стане важливим кроком у збереженні та розвитку нашої духовності, культури та традицій, спадщини наших предків», – йдеться у дописі Андрія Балоги.
![](https://zakarpatpost.net//zakfiles/uploaded/2023/12/Спеціальна-Свята-Меса-з-вступом-нового-правлячого-єпископа-в-Мукачеві-1024x682.jpg)