На Закарпатті запрацювала 49 поліцейська станція

9 лютого, начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Олександр Приходько разом із начальником Управління головної інспекції ГУНП в Закарпатській області Володимиром Дьордяєм відкрили другу поліцейську станцію у Мукачівському районі та вже 49 в області.

читай новини zakarpatpost.net 💛💙 замовляй рекламу на сайті, в газетах, в журналі, в групах, сторісах, на сторінках Фейсбук, Інстаграм, Ютуб, ТікТок 👉 вайбер: 050 888 50 50

На варту порядку у Чинадіївській територіальній громаді стала поліцейська Аліса Падеріна. Вона надаватиме поліцейські послуги для майже 15 тисяч громадян та стежитиме за дотриманням порядку у 14 населених пунктах: селах Карпати, Синяк, Бабичі, Ділок, Бистриця, Вільховиця, Брестів, Лецовиця, Плоскановиця, Обава, Дубино, Косино, Чабин, у тому числі й селищі Чинадієво.

На відкритті «пункту безпеки» також були присутні голова Чинадіївської ТГ Володимир Андрушко та старости населених пунктів, що входять до громади. Разом із підполковником поліції Олександром Приходьком вони передали все необхідне оснащення поліцейській офіцерці задля оперативного та професійного виконання службових обов`язків, інформує Поліція Закарпатської області.

Поліцейська станція розташована за адресою с. Чинадієво, вул. Виноградна, 4.

ЗакарпатПост