Призупинення водопостачання в районі «Компотного району»: де не буде води

КП “Водоканал м.Ужгород” інформує, що працівники дільниці водопровідної мережі виконують аварійно-відновлювальні роботи на водогоні, який проходить по вулиці Малиновій. В зв’язку з цим, тимчасово, на період їх проведення, призупиняється подача водопостачання в районі вулиць навколо “Компотного району”.

повідомлення, рекламу, вакансії, втрати замовляйте в газетах Закарпатські оголошення та Робота Гроші ✅ 050 222 50 50, вайбер ℹ️ комплексне розміщення реклами: групи, сторінки, сторіси, газети, сайт

Тимчасова відсутність водопостачання відчуватиметься в районі вулиць, Загорська (від перехрестя з Осипенко), Щедріна (так само), Осипенка, Малинова, Абрикосова, Яблунева, Котовського, О.Вишні, Грушева, Сливова, Горіхова, Нікітіна, Озерна, Журавлина, Єньківська.

Подачу води буде відновлено одразу ж по завершенні робіт. Приносимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за порозуміння.

З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

ЗакарпатПост